Zažijte sílu spolupráce, kdy se vaše podnikání a naše inovativní poradenské strategie spojují, aby vytvořily bezkonkurenční výsledky a otevřely nové cesty k úspěchu ve společnosti Strateglayer.

Naše služby můžete využít tak, že nám napíšete nebo zavoláte. Rádi zodpovíme všechny dotazy a pomůžeme vám objednat služby!

Strateglayer | Zásady ochrany osobních údajů

Tento dokument podrobně popisuje postupy, které naše organizace dodržuje při nakládání s osobními údaji, které od vás shromažďujeme prostřednictvím našich webových stránek.

Strateglayer se zavazuje chránit vaše soukromí online. Tyto zásady vysvětlují typy osobních údajů, které shromažďujeme, když používáte naše stránky, a jak tyto informace používáme a chráníme. Je navržen tak, aby zajistil, že budete informováni o svých právech a o tom, jak můžete kontrolovat své osobní údaje.

Marketingové preference

Máte možnost kdykoli se odhlásit z odběru marketingových sdělení od Strateglayer .

Rádi bychom vás informovali o našich produktech a službách a o nabídkách našich partnerů, které by vás mohly zajímat. Pokud jste souhlasili se zasíláním marketingových sdělení, ponecháváte si právo se kdykoli v budoucnu odhlásit.

Chcete-li přestat dostávat marketingová sdělení, kontaktujte nás.

Vaše práva na ochranu osobních údajů

Naším cílem je plně vás informovat o všech vašich právech na ochranu osobních údajů. Každý uživatel má nárok na:

Aktualizace zásad

Naše zásady ochrany osobních údajů neustále kontrolujeme a v případě potřeby aktualizujeme. Veškeré změny budou sděleny prostřednictvím této webové stránky.

1997 Navrženo a postaveno se vší láskou na světě!